ukr
Всі розділи
Вінниця
Препарат для обработки семян Вимпел К
Препарат для обработки семян Вимпел К - фото 1
Оновлено: 17 січня 2021, 04:18

Препарат для обработки семян Вимпел К

310 грн/кілограм
Осадчук Альбіна
менеджер
на Флагма з 12 вересня 2015

Опис

Вимпел К― універсальний препарат для обробки насіння та саджанців
Властивості:
-стимулятор росту,  -кріопротектор,
-антистесант,  -прилипач,
-адаптоген,  -антиокседант
Склад: 
Поліетиленоксиди ― 770 г/кг
Бурштино-гуматний комплекс ― 33 г/кг
Застосування
Культура Строки внесення Норма внесення
Зернові,  соняшник, кукурудза,  цукрові буряки,  зернобобові Передпосівна обробка насіння 0,5 кг/т
Овочі та інші культури Замочування насіння та розсади на 1,5 ― 2 години 2 ― 3 % р-н
Картопля Передпосадкова обробка бульб 2 ― 3 % р-н
Плодово-ягідні, виноград Замочування саджанців та живців 2 ― 3 % р-н
Стимулятор росту.  Особливістю Вимпел К є те, що до його складу входить бурштино-гуматний комплекс. Завдяки дії цього комплексу активізується вироблення аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), тому препарат Вимпел К є потужним стимулятором вироблення енергії, посилює клітинне дихання, сприяє засвоєнню кисню клітинами. Приріст швидкості споживання кисню мітохондріями (енергетичним центром клітини) рослини збільшується в десятки разів. Це призводить до прискорення всіх обмінних процесів, в тому числі підвищується енергія проростання до 5-8% та сила росту паростка, що дає можливість сформувати задану густоту стояння рослин. Рослина продукує більшу кількість біомаси, тобто прискорюються процеси зростання: розвиток кореневої системи збільшується на 50-70% і вегетативної маси на 30-40%, збільшується площа листкової поверхні на 16% та зростає продуктивність фотосинтезу на 8%. В результаті чого стійкість рослин до посухи підвищується на 25-30%.
 
У багаторічних культур підвищується відсоток вдалих щеплень та укорінення живців, чубуків на 15-20%, покращується приживлюваність саджанців (кореневласних та щеплених) на 10-12%. Також Вимпел К сприяє відновленню кореневої системи при пересадці саджанців.
 
Адаптоген та кріопротектор.  Одночасна дія низько- та високомолекулярних полімерів підвищує осмотичний тиск, спрямований всередину клітини, покращує білковий обмін, що виражається в синтезі стресових білків, а також в збільшенні кількості цукрів в рослині. Ці зміни роблять організм рослини більш стійким до несприятливих умов навколишнього середовища, рослини краще переносять підвищенні та зниженні температури, низьку вологість повітря. Підвищується рівень вмісту цукрів та крохмалю на 40%, завдяки чому посилюється зимостійкість і морозостійкість (знижується температура замерзання клітинного соку і води на 3-5°С).

Антистресант.  Застосування препарату разом з протруювачами знімає пестицидний стрес, при цьому сила росту паростків відновлюється до рівня, закладеного в генотипі.

Прилипач.  Поліетиленоксид з високою молекулярною масою має високу плівкоутворюючу здатність. Завдяки цьому Вимпел К забезпечує закріплення бакових препаратів на насінні, що підвищує ефективність біопрепаратів, протруйників та мікродобрив на 25-30%. При тривалому (до 2-х місяців) знаходженні в умовах нестачі вологи у ґрунті насіння зазнає негативного впливу провокаційної вологи, що виражається у пліснявінні, можливої загибелі проростка. Польова схожість при цьому знижується до 60 %. Створена оболонка захищає оброблене Вимпел К насіння від провокаційної вологи, зберігаючи його схожість.

Таким чином, багатокомпонентність препарату Вимпел К надає йому властивості стимулятора росту, адаптогена, кріопротектора, антистресанта, прилипача, антиоксиданта та робить його незамінним при протруюванні насіння.
Такий нескладний агротехнічний захід, як обробка насіння стимулятором росту Вимпел К, призводить до зростання врожайності на 15-28% та підвищенню якості продукції.
 
 
 

Номер оголошення: 3171986
на Флагма з 12 вересня 2015

Схожі оголошення

Гумат семена
Ціна
57 грн/л  
опт 55 000 - 56 000 грн /т
АгроТорг, ПП, UA, 239 км +16 оголошень
Жидкое концентрированное органо-минеральное удобрение на основе гумата калия, дополнительно обогащенное макро- и микроэлементами, органическими...
2
Регулятор роста Оксигумат для семян и по листу
Ціна
60 грн/л
Агроцентр Поділля, ПП, UA, 239 км +27 оголошень
Оксігумат ― природній регулятор росту. Застосовується при обробці насіння та по вегетації. Применяется при слабом развитии корневой системы и...
Порошок из семян льна (ШРОТ), 200 г
Ціна
19 грн/шт
Мак-Вар Продукт, ПП, UA, 239 км +33 оголошення
Шрот семян льна - это растительная пищевая добавка в виде порошка из обезжиренных семян растения светло-шоколадного оттенка, с приятным ореховым...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Осадчук Альбіна
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English