ukr
Вінниця
17:44
Каталізатор видалення сажі для твердопаливних котлів 1 кг
Каталізатор видалення сажі для твердопаливних котлів 1 кг - фото 1 Каталізатор видалення сажі для твердопаливних котлів 1 кг - фото 2 Каталізатор видалення сажі для твердопаливних котлів 1 кг - фото 3 Каталізатор видалення сажі для твердопаливних котлів 1 кг - фото 4
Оновлено: 19 червня 2019, 07:31

Каталізатор видалення сажі для твердопаливних котлів 1 кг

130 грн/штука
Корсанюк Павел
менеджер
,  Вінниця, UA
на Флагма з 6 травня 2016

Опис

Каталізатор сажі, відалення сажі, розчинник сажі, Засіб для твердопаливних котлів Spalsadz призначений для використання в якості добавки до різних видів твердого палива як каталізатор, для видалення сажі і різних смоляних відкладень в твердопаливних котлах, камінах та димоходах. Засіб Spalsadz збільшує термін служби і якість роботи котлів, камінів, печей центрального опалення завдяки видаленню сажі і коксового дріб'язку. Всі не спалені вуглеводні речовини, у тому числі бензопірен, згорають разом з сажею. СO окислюється до СO2. Систематичне застосування засобу Spalsadz дає такі переваги: - якісна робота котла, - чиста поверхня теплообмінника котла, - продовження терміну служби твердопаливних котлів, камінів та димоходів, - гарантує знищення відкладень в котлі та димоході, підтримуючи їх ефективну роботу під час опалювального сезону. - витрати часу для очищення котла є дуже незначними, і вони пов'язані лише з видаленням золи з нижньої частини котла.
Беручи до уваги вищезгадані переваги, засіб широко використовується для експлуатації котлів, що працюють на кам'яному вугіллі, коксі, деревині, торфі, бурому вугіллі. Кожен міліметр осаду (шлаку, відкладень) на теплообміннику котла збільшує витрату твердого палива на 10%. Завдяки використанню засобу Spalsadz, можна заощадити до 20% витрат на паливо! Систематичне застосування каталізатора Spalsadz в кількості 1-2 кг на 1 тону палива гарантує знищення відкладень в котлу і димоході, підтримуючи їх ефективну роботу під час опалювального сезону. Застосування: Порошок Spalsadz насипається при розпалюванні на паливо (або ж можна загорнути в папір і покласти в топку) в таких пропорціях: 1 - 2 столові ложки (близько 20 г) порошку на кожних 10 кг палива. Залежно від типу палива можна використовувати його кожного третього розпалювання. Про ефективність процесу та правильність дозування свідчить полум'я (молочний колір диму).

Номер оголошення: 3437879   |  переглядів: 104
,  Вінниця, UA
на Флагма з 6 травня 2016

Схожі оголошення

290 000 грн/шт
Уманець Ю., ФОП, Вінниця +2 оголошення
Твердопаливний котел з тирсоспалювачем.250кВт. Більше фото в на вайбер вишлю. Котел НОВИЙ!!!
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Корсанюк Павел
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет